AİLE VE ÇİFT TERAPİSİ

Aile ve çift terapisi; değişim ve gelişimi sağlamak için aileler ve çiftler arasındaki yakın ilişkileri araştıran psikoterapinin bir dalıdır.

Aile ve çift terapisinin amacı; aile/çift iletişimini, sınırları, rolleri, döngüleri ve iletişimi keşfederek ilişki bütünlüğünü sağlamak, insanlara empatik bakış açısı sağlamak, psikolojik esnekliklerini güçlendirmek, problem çözme becerileri kazanmak ve doğru iletişimi öğrenmektir. Aynı zamanda ailelerin/çiftlerin kendileriyle, birbirleriyle daha yoğun ve derin bir anlayış sağlamalarına, çiftlerin aile ve ilişkilerinde değişim için çabalamalarına yardımcı olur.

Aile Terapisinde Çalışılan Alanlar

Psychotherapist,Filling,In,Questionnaire,On,Psychotherapy,Session,With,Happy,Young

Çalışılan alanlar; iletişim problemleri, ilişki problemleri, evlilikte yaşanan sorunlar, aldatma, ayrılma-boşanma sorunları, evlilik öncesi danışmanlık, cinsel sorunlar ya da cinsel sorunları olmayan ama daha kaliteli bir cinsellik yaşamada sorunları, kök aile problemleri, bağlanma sorunları.

Sefa Ufakoğlu
Sefa Ufakoğlu
2023-09-25
eşimle beraber çift terapisi ve ayrı ayrı bireysel terapi alıyoruz 6 seans terapi aldık ve devam ediyoruz ebru hanıma ve aybüke hanıma hayatımıza şuana kadar kattıkları için teşekkür ederim
Betul Taskin
Betul Taskin
2023-09-25
Base psikolojiye referans üzerine gittik. Eşimle zor bir süreçten geçiyorduk, hem çift hemde bireysel terapiyle başladık yaklaşık 2 aydır destek alıyoruz. Gerek ekip olarak güleryüzleri ve donanımlı danışanlarımızla eşim ve ben son derece memnun kalıyoruz. Tavsiye ederim herkese ve özellikle de zor durumda bir çıkış yoluna gerek kalmadan destek almayı bilen bilinçli kişilere..
Safiye Kaya
Safiye Kaya
2023-09-19
Merve hocamla yollarımız 7 ay önce kesişti .Oğlumda kaygı ve güvenme sorunu vardı. Bir ebeveyn olarak ne yapacağımı doğal olarak bilemiyordum. Çok şükür Merve hocamla tanışma şansına sahip olduk.güler yüzlü ,sıcak kanlı ilgili bir psikolog.oglumla yapmış olduğu terapiler sonucunda bu kaygı sorununu çok şükür çözdük. Kesinlikle önerebileceğim psikolog
ebru dengiz
ebru dengiz
2023-09-15
Base Psikoloji ile internet üzerinden oğlumuz için iyi olabileceğini düşündüğümüz bir oyun terapisti ararken karşılaştık. İyiki de karşılaşmışız. Oğlumuz daha ikinci görüşmede psikolog ablasının fanı oldu. Artık tüm kreş onun M. Ablasına gideceğini ve heyecanını biliyor. Çocuklara karşı çok içten sanki aileden biri hissi yaratan ve çok modern çizgilere sahip bir psikolojik danışmanlık merkezi. Biz severek gidiyoruz ve kısa sürede çok başarılı sonuçlar aldığımızı söyleyebilirim. Hepinize çok teşekkür ederiz.
1Ozi_Atölyesi
1Ozi_Atölyesi
2023-09-15
Herkese merhabalar.Ebru hanımla birlikte yaptığımız seanslar ve paylaşımlar sonucunda hayatıma kattığı tüm pozitif değerler ve değişimler için kendisine çok teşekkür ederim.Paylasmak istediğiniz herşey için tüm samimiyetiyle yanınızda olacağına, size henüz bakamadiginiz farklı perncereler açacağına hiç şüphem yok.Buradan kendisine birkez daha teşekkür ederim. İyiki tanıdım sizi 🙏❤️
Sevgi Selvi
Sevgi Selvi
2023-08-08
Sistemi düzenli bir kurum, randevularda sıkıntı yaşamadan hizmet alabilmek benim için önemli. Aybüke hanım ile kısa sürede çok yol aldık kesinlikle tavsiye ederim.
Bedia babacanoğlu
Bedia babacanoğlu
2023-08-04
Geçen yıl çok ihtiyacım olduğu bir anda tavsiye üzerine Ebru hanımla tanışma şansım oldu.Bu gün, yakınlarıma tanıdıklarıma ya da tanımadığım ama buradaki yorumlara güvenecek insanlara kendisini tavsiye ediyor olabilmek beni mutlu ediyor. Hem bu duygu hem de ihtiyacım olduğunda Ebru hanıma ulaşabileceğimi bilmek bana güven veriyor.Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum.Yüzünüz daima gülsün.
mahpeyker fesan
mahpeyker fesan
2023-08-02
Yeğenimi Merve Hanım’a getirdik çok memnun kaldık ergenlik döneminde yaşadığı sıkıntıları çözmemiz de çok yardımcı oldu kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz 🥰